Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

Britax Romer Baby-Safe 2 i-Size Bundle Flex 2020 Autosedačka do 83cm - Blue Marble

10 990 Kč
s DPH
DPH:15%
Dostupnost: do 1-3 dnů
Výrobce:BRITAX RÖMER
Katalog. číslo:BDx/BRR022712-BM(Blue Marble)
BRITAX/ROMER:Blue Marble
Výbava:S isofixem
ks
BRITAX/ROMER

Britax Romer Baby-Safe 2 i-Size Bundle Flex 2020 Autosedačka do 83cm

Od narození - 15 měsíců | 40 - 83 cm | 0 - 13 kg
Směr instalace proti směru jízdy od 40 do 83 cm

Je dobré vědět, že BABY-SAFE² i-SIZE v kombinaci s BABY-SAFE i-SIZE BASE a BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE byla vítězem testu na Stiftung Warentest (11/2018). S hodnocením „DOBRÝ“ a stupněm 1.7 patří obě kombinace mezi nejlepší z celkem 8 dětských autosedaček testovaných v kategorii „i-velikost do maximální výšky 105 cm“.
BABY-SAFE² i-SIZE BUNDLE FLEX (včetně základny) i-Size bezpečnost bez kompromisů pro vaše rostoucí dítě.

Vhodné pro dítě – od narození do 15-ti měsíců
Dostatek místa k růstu - Vhodné od narození do 15 měsíců BABY-SAFE 2 i-SIZE splňuje požadavky normy ECE R129 (i-size) a je vhodný pro novorozence do 15 měsíců nebo do velikosti 83 cm. Novorozená vložka chrání dítě a dodává mu mimořádnou podporu a pohodlí. V případě nehody rozptýlí energii a navíc chrání dítě. Jak vaše dítě roste, můžete vyjmout novorozeneckou vložku a nastavit výšku opěrky hlavy. Takže vaše potomstvo má více místa.

Patentovaná technologie POLOHA VLEŽE pro bezpečí a pohodlí
Víme, jak je náročné rozhodnout o nejbezpečnější poloze vleže pro novorozence během cestování autem. Vzhledem k tomu, že svaly novorozence nejsou ještě úplně vyvinuty, poloha vleže je lepší, zatímco poloha více vsedě je bezpečnější v případě nárazu. BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavena naší patentovanou technologií polohy vleže, která vám poskytne jednoduché řešení – přizpůsobením hlavové opěrky umožníte nastavení polohy vleže. Můžete dokonce zajistit lepší polohu vleže pro vaše dítě použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v některých modelech vozidel.

Klid v duši během prvních cest vašeho dítěte
Děti, zejména pak novorozenci, jsou nejvíce zranitelní cestující a vyžadují proto ochranu proti každému možnému nárazu. Právě proto se soustředili na vývoj, zkoušení, zdokonalování a výrobu dětských autosedaček, které splňují nejnáročnější možné standardy a jejich zkoušky převyšují nároky na novou normu týkající se bezpečnosti dětí (ECE R129). Koupíte-li BABY-SAFE2 i-SIZE Bundle Flex, koupíte také  výzkum a záruku bezpečnosti pro vaše dítě a zajistíte si tak naprostý klid v duši během cestování se svým dítětem.

Přizpůsobení pro naprosto pohodlnou a zároveň bezpečnou pozici pro vaše dítě
V autech s nakloněnými sedadly může být hlava vašeho dítěte nakloněná vpřed, když je dítě umístěno v dětské autosedačce. Pomocí FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE můžete přizpůsobit sklopení základny a zajistit tak ergonomickou, plochou polohu pro vaše dítě, která poskytuje naprosté pohodlí a bezpečí. Základna je snadno přizpůsobitelná 4 různých pozic pro naprosté bezpečí vašeho dítěte a je vybavena indikátorem, který ukazuje příliš plochou polohu sklopení.

Rozměry autosedačky (V x Š x H):  58 x 44 x 67 cm
Váha výrobku 4.8 kg
Rozměry základny (V x Š x H) 45 – 72 x 44 x 64 cm
Rozměry složený (V x Š x H) 23 x 44 x 64 cm
Rozměry (V x Š x H) 72 x 44 x 64 cm
Váha výrobku 8.7 kg

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.