Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

BeSafe Pojistka pásů Belt guard na suchý zip

Nové
429 Kč
s DPH
DPH:21%
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:BESAFE
Katalog. číslo:BPx/6449N.01/
ks

BeSafe Pojistka pásů Belt guard na suchý zip

Kompatibilní pouze se sedačkami pro batolata BeSafe s 5 a 3 bodovým upínáním
Nový chránič pásu BeSafe se hodí pouze na autosedačky BeSafe nebo autosedačky, které mají na vnitřní straně popruhů dholder suchý zip. 
Ochranný pás BeSafe Belt Guard s optimální oporou pásu udržuje vaše dítě v bezpečí při cestování v autosedačce pro batolata od BeSafe. Ochranný pás BeSafe drží ramenní pásy bezpečně pohromadě, což zabraňuje malým pasažérům vykroutit se z pásů jejich dětské autosedačky. Ochranný pás BeSafe Belt Guard je důležitým produktem, protože všechny děti v určitém okamžiku vstupují do fáze testování svých limitů - a pro některé z nich to znamená vyvinout zvyk vymotávat se z postroje dětské autosedačky, ne bez ohledu na to, jak dobře to rodič utáhl.

Lze snadno otevřít jednoduchou akcí
Může zůstat trvale na sedadle, což umožňuje rychlé a snadné připoutání

Ochranný pás BeSafe je samozřejmě testován na náraz v renomovaném zkušebním ústavu a splňuje přísné požadavky UN R129.
Díky trvalé instalaci na ramenní vycpávky zajišťuje Belt Guard snadné a nekomplikované připoutání dítěte a lze jej použít se všemi sedadly pro batolata BeSafe.
Patentovaná konstrukce tohoto řešení umožňuje zavírání a otevírání ochranného pásu jediným úkonem, což umožňuje rychlé vyjmutí dítěte ze sedadla v jakékoli situaci.
Díky tomu BeSafe Belt Guard nabízí rodičům funkční a osvědčené řešení, jak zajistit, aby jejich malý únikový umělec kdykoli bezpečně zůstal v postroji dětské autosedačky.

Technické informace:
Schváleno v rámci UN R129
Není nutné nastavovat výšku, jak dítě roste
Snadné otevírání a zavírání při uvolněných pásech

Společnost BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, ale také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak důležité. Hlavní je to, jak vše funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život. pojistka pásu • udržuje oba ramenní pásy ve správné poloze

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.