Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

AKTUALITY

16.03.2020

VYJÍMEČNÝ STAV dle nařízení Vlády ČR
Omezení některých poskytovaných služeb od 16.3.2020 do odvolání. Přečtěte si více.

Omezení některých poskytovaných služeb od 16.3.2020 do odvolání

Zde najdete průběžně aktuální informace o našem provozu v těchto nelehkých časech. Záleží nám na třech věcech: ochrana zdraví vás i našich zaměstnanců, zamezení šíření viru, a dostupnost nutných potřeb pro Vás a Vaše maličké.

OSOBNÍ ODBĚR OBJEDNÁVEK
Osobní odběr je možný pouze na výdejním místě Na Větrově 127/31, PRAHA 4Přístup do prostor kamenné prodejny Sofijské nám. 3404, Praha 4 je UZAVŘEN. V nutných případech se lze dohodnout telefonicky na prodeji nezbytně nutných potřeb: pleny, kojenecká výživa, hygienické potřeby atd.. .
Z důvodu zpřísnění hygienických opatření bude možný osobní odběr internetových, telefonických a emailových objednávek pouze při platbě předem.
Platba je možná běžným bankovním převodem. U této metody je úhrada ověřena nejpozději do druhého pracovního dne. O možnosti a termínu vyzvednutí vás budeme informovat telefonicky – dle dohody s vámi.

Zboží objednané z našeho e-shopu bude možné odebrat osobně PONDĚLÍ až PÁTEK 9 - 19 hod. za podmínky dodržení přísných hygienických pravidel.

Platba HOTOVĚ a KARTOU není možná.

Žádáme Vás o pochopení, ohleduplnost vůči svému okolí, nám a zejména omezení času nutného pro převzetí zboží. V žádném případě nejezděte, pokud se cítíte nemocní, nebo jste navštívili nakažené oblasti. Rádi vám cokoli doručíme domů.

VYŘOZOVÁNÍ REKLAMACÍ
Příjem reklamací bude v této době z důvodu uzavření prodejny omezen. Neváhejte nás předem o reklamaci kontaktovat. Dodání reklamací je nyní možné pouze při zaslaní poštou. Pokud to bude možné, nasměrujeme Vás přímo na záruční servis, aby se zbytečně neprodlužovala lhůta k vyřízení. Prosíme vezměte však na vědomí, že servisy budou fungovat také s omezeními.

ZÁSÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK
ZASÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK Českou poštou a Zásilkovnou jsou beze změn. Pouze při zadání místa Zásilkovny si ověřte, zda vaše výdejní místo bude v této době otevřené.
Naše očekávání však je, že začnou být přepravní služby přetížené a dodací lhůty se mohou mírně prodloužit.
OBJEDNÁVKY BUDEME VYŘIZOVAT A ODESÍLAT z e-shopu s velkým důrazem na dodržování zvýšených hygienických požadavků a doporučení.


Omlouváme se za nynější omezení a komplikace. V této době však chceme být solidární a maximálně přispět k rychlému návratu do normálu pro všechny.
Děkujeme za pochopení i trpělivost.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: +420 721142650


13.03.2020

SOBOTA 14.3.2020

V sobotu 14.3.2020 bude ZAVŘENO !!!


08.07.2019

Vítáme Vás.

Velmi vám děkujeme za trpělivost v době naší dovolené. Opět jsme v plném nasazení a snažíme se Vaše objednávky vyřizovat co nejdříve. Děkujeme.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod