Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

AKTUALITY

26.09.2018

Od 28.9. - 30.9.2018 ZAVŘENO Kamenná prodejna

Od 28.9. - 30.9.2018 ZAVŘENO Kamenná prodejna.
Kamenný obchod na Sofijském nám., PRAHA 4 .
Objednávky v tomto termínu se vyřuzují.


31.01.2018

DOVOLENÁ ESHOP 3.2. - 11.2.2018

 Provozní doba KAMENNÝ OBCHOD - Sofijské nám.
 OTEVŘENO

Provozní doba Výdejní místo - Na Větrově 31, Praha 4
Od 3.2. - 11.2.2018 ZAVŘENO

INTERNETOVÝ OBCHOD - DOVOLENÁ
Objednávky 
přijímáme, ale vyřizovat se začnou od 12.2.2018 

Děkujeme Vám za klidný odpočinek.

 


05.05.2017

Test sportovních kočárků 2017

Jednotlivé kombinované kočárky v testu

dTest, o.p.s. tento měsíc 5/2017 zveřejnil test sportovních kočárků, které podrobil řadě praktických i laboratorních zkoušek.
Bez kočárku se obejde málokterá domácnost s malým dítětem. Jak ale vybrat ten nejlepší? Cena a kvalita výrobků se výrazně liší a ty nejdražší nemusejí být nejlepší. Aby vám výběr usnadnili, podrobili se řadě praktických i laboratorních zkoušek modely dostupné na našem trhu. 

Recenze kočárku Cam Dinamico Up 580 2016

Obrázek kočárku Cam Dinamico Up 580 2016

1. místo - Vítěz testu

Body: 5 / 5 

Kočárek Cam Dinamico Up 580 2016 se stal vítězem našeho testu, a to díky kombinaci skvělých parametrů a přítomnosti všech námi testovaných funkcí. Kočárek je trojkombinací, a je také nejlehčím kočárkem mezi zastoupenými. Pokud je pro vás tedy hmotnost rozhodujícím kritériem při výběru kočárku, pak pro vás vítěz našeho testu bude nejlepší volbou.

Recenze kočárku Baby Sky 2v1 Deimos 2016

Obrázek kočárku Baby Sky 2v1 Deimos 2016

2. místo - Vítěz cena/výkon

Body: 4,7 / 5 

První a druhé místo naší Top 10 jsou parametrově velmi těsné. Na body tentokrát vyhrál kočárek Cam Dinamico, kdybychom ovšem do bodování zahrnovali i cenu, pravděpodobně by zvítězil tento kočárek, který je výrazně levnější. Oproti vítězi má cca 1 kg hmotnosti navíc a je pouze dvojkombinace. Pokud potřebujete autosedačku, doporučujeme spíše kočárek na první příčce. Bez autosedačky je ale i model na druhém místě vynikající, výborně si vede zejména v případě funkcí.

Recenze kočárku X-Lander Set XA 2015

Obrázek kočárku X-Lander Set XA 2015

3. místo

Body: 4,3 / 5 

Kočárek v první řadě zaujme vysokou nosností, kterou má společně s jedním dalším kočárkem nejlepší. Má ovšem také vyšší hmotnost, které jej obírá o body. Tento model je trojkombinace, bude dítě provázet od narození až do školky, v podstatě všude. Z funkcí mu chybí pouze taška na kočárek, kterou najdete například u modelů na prvních dvou příčkách. Jinak je kočárek praktický do města i do terénu a kromě vyšší hmotnosti nemá další větší nedostatky.

Recenze kočárku Hauck Air Plus Trio 2017

Obrázek kočárku Hauck King Air Plus Trio 2017

4. místo 

Body: 3,9 / 5 

Na čtvrtém místě najdeme kočárek, který si vede skvěle na poli funkcí a standardně na poli základních parametrů. Jeho největší nevýhodou je vyšší hmotnost. Tu má sice stejnou, jako kočárek o příčku výš, na rozdíl od něj k ní nepatří i vyšší nosnost. V ostatních aspektech je ale přesvědčivý. Z funkcí a příslušenství postrádá pouze tašku na kočárek, stejně jako model o příčku výš. Projede každý terén a nemá žádné zásadní nedostatky, které by mohly znepříjemnit jeho používání.

Recenze kočárku TFK Set Dot I 2016

Obrázek kočárku TFK Set Dot I 2016

5. místo 

Body: 3,8 / 5 

Kočárek na pátém místě našeho testu vyniká jak pozitivně, tak negativně. Oproti ostatním kočárkům má skvělý poměr nosnost/hmotnost. Na druhou stranu je ale značně chudší v ohledu k funkcím a například jako jediný v naší Top 10 neumožňuje sezení v protisměru. Jako jeden ze dvou potom nemá nastavitelnou rukojeť. Nejlepší tedy bude hlavně pro uživatele, kteří upřednostňují lehké kočárky a tolik jim nezáleží na funkcích. Je dvojkombinační a vhodný do každého terénu.

Recenze kočárku Camarelo Avenger 2016

Obrázek kočárku Camarelo Avenger 2016

6. místo 

Body: 3,8 / 5 

Kočárek, který najdeme na šestém místě naší recenze, je dokonale vybavený, co se funkcí a příslušenství týče. V tomto ohledu se může bez zaváhání rovnat i výrazně lépe umístěným kočárkům. Ve srovnání s nimi má ale nedostatky zejména ve vysoké hmotnosti. Pokud vám záleží hlavně na výbavě, tento kočárek pro vás bude jistě zajímavou variantou.

Recenze kočárku Coletto Savona

Obrázek kočárku COLETTO SAVONA

7. místo 

Body: 3,7 / 5 

Kočárek na sedmém místě téměř vyniká ve funkcích, chybí mu jen jedna jediná. V případě parametrů jako je hmotnost nebo nosnost už je ale průměrný, žádný zázrak, ale ani propadák. Uživatelům, kteří nutně nepotřebují nejlehčí kočárek, nebo kočárek s nejvyšší nosností, bude tento model dvojkombinačního kočárku bez problémů vyhovovat. Ostatním doporučujeme prohlédnout i vyšší příčky tohoto žebříčku.

Recenze kočárku Maked Lucky

Obrázek kočárku Maked Lucky

8. místo 

Body: 3,7 / 5 

Kočárek na osmé příčce dosáhl stejného výsledku jako kočárek o místo výš. Mají tedy i shodná pozitiva a nedostatky. Stejně jako kočárek před ním, i tento přišel o body hlavně kvůli vysoké hmotnosti. Silnou stránku má ale v sekci funkcí, které ovládá všechny. V tomto směru se vyrovná i výše umístěným kočárkům. Doporučujeme jej všem, kteří si potrpí hlavně na výbavu a nehledí tolik na hmotnost kočárku.

Recenze kočárku G-Mini Grand

Obrázek kočárku G-Mini Grand

9. místo 

Body: 3,7 / 5 

Na devátem místě této recenze najdeme dokonale neutrální kočárek. V porovnání s kočárky na vyšších příčkách sice v ničem nevyniká, na druhou stranu ale nemá ani vyloženě slabou stránku. Z funkcí postrádá dvě, jeho nosnost a hmotnost jsou průměrné. Kočárek je dvojkombinace a v případě potřeby je nutné dokoupit autosedačku i s adaptérem. Pokud jste při výběru kočárku zcela nerozhodní a hledáte něco nekomplikovaného, tohle je kočárek přesně pro vás.

Recenze kočárku Dorjan Prestige P2

Obrázek kočárku Dorjan Prestige P2

10. místo 

Body: 3,5 / 5 

Poslední místo přinesla tomuto kočárku hlavně jeho vysoká hmotnost. Váží nejvíc z celé Top 10. Pozitivní je ale jeho výbava, funkce ovládá všechny, takže se v tomto směru vyrovná i nejvýše postaveným kočárkům. Přesto, že je na posledním místě, rozhodně to není kočárek, který by se nikomu nehodil. Naopak, kromě jeho vysoké hmotnosti je poměrně univerzální. Na tento faktor je tedy třeba dát si pozor. Pokud vám vysoká hmotnost nevadí, nebude ani tento kočárek špatnou volbou.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod